سازه های نمایشگاهی

 به تمامی ابزارآلاتی که برای ساختن و تزیین غرفه های نمایشگاهی استفاده می شود سازه های نمایشگاهی می گویند. تمامی ابزاری که برای تبلیغ نیز استفاده می شود از جمله سازه های نمایشگاهی محسوب می شود. استفاده از تبلیغات نمایشگاهی در جذب مشتری و  بازاریابی بسیار پراهمیت می باشد. غرفه های نمایشگاهی نمایش دهنده و ویترینی از فعالیت های شرکت کننده در نمایشگاه می باشد بنابراین استفاده از ایده های خلاق در این زمینه می تواند شما را در امر بازاریابی و فروش بسیار یاری کند. استفاده از طراحی و ویژگی های سازه های فیزیکی در واقع باهدف ایجاد فرصت های فروش محصولات و خدمات انجام می پذیرد و در واقع غرفه باید تصویر واضحی از فعالیت شرکت کننده در نمایشگاه به مخاطبین خود بدهد.

 سازه های نمایشگاهی پرتابل با هدف کاهش هزینه ها و به جهت امکان استفاده از آن ها برای نمایشگاه های متعدد تولید شده است. سازه های پرتابل قابلیت جابه جایی آسان، ایستایی مناسب و نصب آسان را دارد. نمایشگاه مکانی برای ارائه آخرین محصول  و یا خدمات  به مشتریان و یا انجام امور بازرگانی و مذاکرات مربوطه  می باشد. بنابراین سازه های نمایشگاهی و طراحی سازه ها باید این قابلیت را داشته باشد که هدف شرکت کننده را به خوبی به مخاطبین برسانند بنابراین در ابتدای کار طراحی باید هدف شرکت از حضور در نمایشگاه به خوبی مشخص باشد.

ارتفاع و مساحتی که برای شرکت در نمایشگاه در اختیار دارید برای طراحی سازه های نمایشگاهی بسیار پر اهمیت می باشد ولی به این منظور نیست که فضای کم در نمایشگاه دست شما را در طراحی می بندد بلکه اگر توسط متخصصین مجربی انجام شود می توانید با فضای کم بهترین و زیباترین غرفه را در نمایشگاه داشته باشید. البته شما باید مکان غرفه تان را نیز در نمایشگاه در نظر بگیریدکه البته مسئولین نمایشگاه آن را به شما اعلام خواهند کرد.

استفاده از نورپردازی مناسب و با توجه به علم روانشناسی تاثیر شگرفی بر توجه بازدیدکنندگان خواهد گذاشت. استفاده از نور و ترکیب آن ها با هم این فرصت را به شما می دهد تا به بهترین شکل به ارائه محصولات یا خدمات خود بپردازید و با ترکیب کردن آن ها با صدا و تصویر مناسب ضروری بوده و تاثیر آن را دوچندان می کند.

سازه های پاپ آپ و میز کانتر در غرفه آرایی نمایشگاه استفاده می شوند که سازه هایی هستند که از پیش آماده شده اند و برای چندین بار قابل استفاده هستند و به راحتی و توسط افراد کمی و طی زمان کوتاهی قابل نصب هستند.

1234مجموع 73 محصول
1234مجموع 73 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :