طراحی لیبل

10 / 10
از 1 کاربر

لیبل و برجسب کابرد های زیادی دارد و مدیران استفاده از لیبل را لازمه کار خود می دانند.

مواردی که بیشترین استفاده از لیبل می شود عبارت اند از:

1)     لیبل محصولات غذایی

2)     لیبل شیشه

3)     لیبل کاغذی

4)     لیبل PVC

5)     لیبل CD-DVD

6)     لیبل گارانتی

7)     لیبل تبلغاتی

اصلی ترین کاربرد لیبل که باعث شده است میزان استفاده از آن بالا برود ، بالا بردن میزان فروش است و در پی آن پایین آمدن هزینه ها.

زیبایی و طراحی لیبل برای خرید محصول بسیار مهم و قابل اهمیت است و زیبایی لیبل موجود بر روی محصول فرد را مجاب به خرید محصول می کند.

حال به سراغ معرفی لیبل های پر مصرف از سوی مدیران و شرکت ها می پردازیم.

1)     لیبل محصولات غذایی :

شما می توانید با استفاده از لیبل، شرکت سازنده ، کارکرد محصول ، نام محصول ، اطلاعات سازنده و .... درج کنید تا در اختیار مصرف کننده قرار گیرد. لیبل محصولات غذایی علاوه بر زیبایی یک تبلیغات مفید برای شما نیز به حساب می آید.

2)     لیبل شیشه :

لیبل شیشه مصرف بالایی دارد و از آن در خدمات چاپی ، صنایع بسته بندی ، محصولات بهداشتی ، شیشه پاک کن و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

لیبل شیشه ای شفاف است و از دو طرف شیشه قابل دیدن می باشد ، همچنین این لیبل از مقاومت بالایی بر خودار است و به راحتی در مقابل کشش و شستشو از سطح جدا نمی شود.

3)     لیبل کاغذی :

از لیبل کاغذی بیشتر در تولیدی های خیاطی مورد استفاده میگیرد و از آن به عنوان مارک شلوار و یا لباس استفاده می کنند.

4)     لیبل PVC :

لیبل PVC در برابر حرارت ، کشیدگی،مواد پاک کننده و عوامل محیطی مقاومت بالایی نشان داده است و به راحتی از بین نمی رود کاربرد لیبل PVC در صنایع خودرو سازی ، لوزام خانگی، شیمایی ، دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.

5)     لیبل CD-DVD :

از این لیبل در صنعت چاپ CD-DVD مورد استفاده قرار می گیرد و از آن برای نشان دادن محتویات CD-DVD استفاده میکنند.

6)     لیبل گارانتی :

هر شرکت برای خود یک آرم گارانتی دارد که توسط لیبل به محصول چسبانده می شود، شما می توانید آرم گارانتی خود را بر روی لیبل چاپ کنید و از آن در محصولات خود استفاده کنید.

7)     لیبل تبلیغاتی :

همانطور که از نامش پیداست برای تبلیغات محصول مورد استفاده قرار میگیرد ، شما می توانید اسم و نام تجاری و حوزه کاری خود را بر روی لیبل درج کنید تا هنگام خرید محصول با شرکت شما نیز آشنا شوند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :