چاپ بنر

10 / 10
از 1 کاربر

بنر یکی از راه های تبلیغاتی می باشد که آن را در مکان های مختلفی استفاده می کنند، بنر های تبلیغاتی در دو نوع چینی و کُره ای تولید می شود که هریک خاصیت و جنس خود را دارد ، بنر های تبلیغاتی را می توان به صورت آویزان و ایستاده قرار داد تا تبلیغات شما در دید عموم قرار بگیرد، بنر های تبلیغاتی مانند لایت باکس  عمل می کنند با این تفاوت که لایت باکس ها شامل قاب هایی هستند که دارای لامپ های روشنایی می باشند ، تبلیغاتی که در لایت باکس قرار می گیرند نور پردازی می شوند و در شب زیبایی خاصی به تبلیغات می دهد.

شما نیز می توانید بنر های تبلیغاتی خود را به وسیله لامپ ،در اطراف آن قرار دهید تا تبلیغاتتان در شب دیده شود.

همانطور که گفته شد چاپ بنر در دو نوع چینی و کُره ای تولید می شود که جنس چینی آن 18 اُنس دارد و کُره ای 20 اُنس ، جنس های هر یک متفاوت است و رابطه مستقیم با نوع کیفیت چاپ دارند.

در چاپ بنر در جنس چینی کیفیت پایین بوده و کار چاپ با کیفیت معمولی انجام می شود و نمیتوان بر روی آن چاپ با کیفیت بالا انجام داد ،زیرا پس از مدتی رنگ چاپ توسط نور خورشید از بین میرود و بنر پوسیده می شود.

در چاپ بنر در جنس کُره ای شما می تونید کار چاپ با کیفیت بالا انجام دهید و طول  عمر بنر بالا  است و شما می توانید 2 الی 7 سال از آن استفاده کنید.

شرکت پرنیان نقره ای طراحی و چاپ را در بالا ترین کیفیت و قیمت مناسب در کم ترین زمان انجام می دهد. شما می توانید برای طراحی بنر و چاپ با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :