چاپ روی بدنه خودرو

9 / 10
از 76 کاربر

 
تجارت و کسب و کار متحرک (سیار)
تبلیغات همه جا ما رو احاطه کرده و ما باید خودمان را با آن تطبیق بدیم پرنیان نقره ای همراه شماست با گرافیک روی خودرو .
این چیزی است که بیشتر ما میدانیم ، اما این شیوه تبلیغات محیط فقط روی اتومبیل نیست ما قادر به تبلیغ در انواع وسایط نقلیه در تمام اندازه هستیم. ما پوستر گرافیکی شما رو روی وینیل چاپ و آماده نصب میکنیم که براحتی مانند عکس برگردان میتوانید آنرا به ماشین، ون، اتوبوس، درب و بدنه کامیون خود نصب کنیدو بیزنس و کسب و کار خود را برای مشتریان خود به نمایش بگذارید. گرافیک خودرو تبلیغات کسب وکار و بیزنس شما رو به بصورت شبانه روزی در اطراف خودبه نمایش میگذارد.
راه حل های دائمی و موقت برای این نوع تبلیغ وجود دارد. راه حل دائمی استفاده از رنگ است و راه حل موقت چسباندن وینیل بر روی خودرو شماست. ما طراحی را آماده میکنیم و در صورت تایید شما اقدام به نصب وینیل ( آرم ، لوگو ،اطلاعات شرکت شما ) روی خودرو می نماید. 
از آنجایی که خودرو ها در اندازه ها و مدلهای مختلف وجود دارند ، ما اندازه گیری ها و برش وینیل را برای خودری شما انجام خواهیم داد.طراحان پرنیان نقره ای با خلق طرح های زیبا محصولات شما را در معرض دید عموم قرار می دهند. این محصولات و خدمات در زمینه مختلف از قبیل مواد غذایی، گل، پیتزا، فست فود، صنایع خدماتی مانند پیمانکاران، لوله کش، برق، مکانیک وسایر خدمات می باشد.
چاپ دیجیتال اختصاصی وینیل (پوسترگرافیکی خودرو) بصورت عکس و تمام رنگی با دستگاه اکو سالونت با کیفیت فوق العاده و ماندگاری رنگ بالا انجام می پذیرد. وینیل چاپ شده روی خودروی ما میتواند بصورت موضعی باشد و یا کل آنرا بپوشاندو خودروی شما را همچون بوم نقاشی در خدمت تبلیغ شرکت و یا محصول تولیدی تان قرار دهد.
این نوع تبلیغات ازمحبوبیت رو به رشدی برخوردار است.با ما تماس بگیرید.
ارسال نظر
نادر : چاپ روی بدنه خودرو
25 4
بسیار عالی وحرفه ای انجام شده با تشکر از ایده های خوب شما
مدیریت : پاسخ
5 0
ممنون
دودانگه : تبلیغات
1 0
,سلام من می خوام روی خودرو ام تبلیغات انجام بدهند تعرفه اش چیه؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :