چاپ وینیل

9 / 10
از 25 کاربر

امروزه تولید وینیل با پیشرفت تکنولوژِی افزایش یافته و تمامی ضایعات وینیل به چرخه تولید باز میگردد.
 تحقیقات و آزمایشات نشان می دهد که وینیل تنها یک در صد در تولیدات خود آلودگی ایجاد می کند و آن هم ناشی از مصرف گاز و نفت در تولید وینیل است.
از وینیل در ساختمان سازی نیز استفاده فراوانی می شود و نسبت به دیگر موارد و متریال های موجود در ساختمان سازی مقاوم تر و طول عمر بیشتری دارد. مصارفی که از وینیل در ساختمان سازی می شود عبارت اند از :
کف پوش ها ، پوشناندن دیوار ، لوله های زیر خاک و...
طول عمر مفید وینیل در صنعت ساختمان سازی 30 سال محاسبه شده است. اینگونه در مصرف مصالح و هزینه های اضافی صرفه جویی کرده اید.
 
کاربرد وینیل در صرفه جویی انرژی
 
در هر خانه ای با استاندارد نبودن درب و پنجره انرژی بسیاری از خانه خارج می شود و با کمک وینیل در صنعت ساخت درب و پنجره درصد کمی از انرژی به هدر می رود.
وینیل علاوه بر کار های ساختمانی در صنعت تبلیغات نیز به کار گرفته می شود.
چاپ انواع استیکر یا وینیل به صورت کاملاً تخصصی و در کیفیتهای مختلف با ماندگاری رنگ طولانی و همچنین سازگار با محیط زیست برای فضای داخلی و خارجی و برای نصب روی انواع ماشینها و جاهای مختلف توسط این مجموعه  انجام میگیرد ، این مجموعه با داشتن  دستگاه اکوسالونت کاملاً متفاوت توانایی چاپ وینیل در کیفیتها و قیمتهای مختلف را دارا میباشد.

شرکت پرنیان نقره ای در طراحی و چاپ و همچنین ساخت سازه های نمایشگاهی فعالیت دارد. محصولات چاپ وینیل شرکت پرنیان نقره ای به شرح زیر است.

1)     چاپ وینیل روی خودرو

2)     چاپ وینیل روی شیشه فروشگاه

3)     چاپ وینیل روی یخچال های صنعتی

4)     چاپ وینیل روی زمین

5)     چاپ و برش وینیل

شما می توانید برای طراحی و چاپ وینیل به شماره تماس 66563180  و  66563186  تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :