چاپ کاغذ دیواری

9 / 10
از 23 کاربر

 چگونه طرح کاغذ دیواری را جهت دکوراسیون داخلی انتخاب کنیم 

چاپ کاغذ دیواری نه تنها یک راه حل عملی و آسان جهت طراوت بخشیدن در طراحی داخلی است بلکه منعکس کننده استعداد خلاق و شخصیت شماست. بنابراین در انتخاب طرح کاغذ دیواری پوستری جهت فضای داخلی منزل و یا محل کار خود دقت نمایید. با طرح های متنوع و در دسترس کاغذ دیواری برای انتخاب طرح نگران نباشید ما به شما کمک میکنیم طرح خود را بدون دردسر و راحت انتخاب نمایید.برای شروع عوامل مهم ذیل را مد نظر قرار دهید

اولین گام:

اگر دیوار افقی است سراغ طرح های افقی بروید و اگر عمودی است سراغ طرح های عمودی.

گام دوم:

هنگامی که تصمیم به اندازه گیری دیوار داشتید، اندازه دقیق آنرا محاسبه نمایید تا طرح کاغذ دیواری دقیقاسطح مورد نظر را بپوشاند زیرا:

۱> رول اضافه کاغذ دیواری هیچ مصرفی نداردو فقط گوشه انبار را اشغال میکند

۲> تکه های اضافه رول که برش میشود فقط هزینه شما را بالا می برد

۳> تکه های اضافی اگر به دیوار جانبی بچسبد کار شما را زشت خواهد کرد

گام سوم: انتخاب تصویر

احساس گرمی و دوستانه در اتاق نشیمن ،اتاق خواب میتواندبا آرزوهایتان ست شود ، اتاق کودکان بیانگر داستان های زمان خواب و افزایش بلند پروازی کودکانه ،آشپزخانه حس گرسنگی و  حالت معنویت را در نمازخانه تداعی کنیم

هنگامی که شما کاغذ دیواری را بدرستی انتخاب می نمایید خلق و خوی شما در جای جای منزل و یا محل کارتان متبلور می شود. چاپ یک کاغذ دیواری پوستری این فرصت را برایتان ایجاد می کند تا تصاویر مربوط به خود را با استفاده از تصاویر و ایده های طراحی مطابق با شخصیت و شیوه زندگی خود انتخاب نمایید.و الزاما لازم نیست یک طراح آموزش دیده و حرفه ای باشید.

کاغذ دیواری اتاق کودک

وظیفه اصلی کاغذ دیواری کودک این است که فضای گرم و دلچسب را برای بچه ها فراهم کند. این مسئله یک دو گانگی برای طراحان ایجاد می کند زیرا دکور اتاق کودک توسط پدر مادرها انتخاب می شود ولی در عین حال باید برای کودک دلچسب باشد. کودکان در دنیایی با تصورات و خلاقیت های بی نهایت زندگی می کنند و کاغذ دیواری های کودک باید این مسئله را در نظر بگیرند. برای اتاق کودک از رنگهای ملایم استفاده می شود به این منظور در کاغذ دیواری ها از رنگ هایی مانند صورتی روشن، یاسی، کرم، آبی روشن و زرد استفاده می شود. استفاده از این رنگ ها منجر به آسایش کودک می شود. برای کاغذ دیواری کودک کیفیت حرف اول را می زند. کاغذ دیواری کودک باید فاقد هر گونه مواد آلاینده و شیمیایی بوده و قابل شستشو باشد.

بررسی کیفیت تصویر برای چاپ اختصاصی کاغذ دیواری

توصیه می کنیم جهت داشتن تصاویر با کیفیت بالا و شارپ رزولوشن حتما  ۲۰۰dpi یا بیشتر  و یا حجم فایل ۴۰MB یا بیشتر باشد. تصاویری که با دوربین ۸ مگاپیکسل گرفته میشود برای چاپ مناسب میباشد.

فرمت فایل های ارسالی میتواند با پسوند های ذیل ارسال گردد: 

jpg ,tif, png, psd, psb,eps , ai, pdf

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :