طراحی منو

10 / 10
از 1 کاربر

طراحی منو

طراحی منو به سادگی امکان پذیر نیست شما باید منو خود را با ترکیبات و عواملی که در اطراف آن است هماهنگ کنید.

در طراحی و چاپ منو تنها به جذاب بودن آن اکتفا نکنید ، خوانا بودن و تفکیک شدن انواع دسرها و نوشیدنی های گرم سرد نیز مهم است.

شرکت پرنیان استند نکاتی برای شما به اشتراک می گذارد که رعایت آن ها در طراحی منو بسار مهم است.

طراحی منو رستوران

1)    متریال :

متریال منو در جنس های مختلفی توضیع می شود ، شما باید هنگام طراحی منو خود نوع جنس و سبکی آن را نیز در نظر بگیرید.

نکته دیگر هماهنگ بودن طراحی منو با دکوراسیون است ، هنگامی که مشتری وارد رستوران شما می شود اول از همه دکورسیوان مجلل داخل رستوران و سپس تبلیغات شما را مشاهده می کند و یک تم از ظاهر و اجسام داخل رستوران به خاطر می سپارد. هنگامی که مشتری پشت میز غذا بشیند و منو کاغذی ضعیف را در دست بگیرد صد در صد به نوع کیفیت غذا شما شک خواهد کرد ، برای اینکه شما بتوانید حس اطمینان را به مشتری بدهید از منو های چرمی و سنگین استفاده کنید.

2)    شناخت غذا ها :

اولین گام مهم در طراحی منو شناخت غذا می باشد شما باید غذا هایی که برای شما سود بیشتری دارند در صدر لیست منو قرار دهید و آن ها را بولد کنید.

3)    چیدمان منو :

1-      در طراحی منو در چیدمان آیتم های غذا دقت کنید، اولین نکته ، غذا های پر سود است که در اول لیست منو قرار می گیرد .

2-      نکته دوم ، وقتی مشتری غذا های پرسود شما را مشاهده کرد، سپس به بالای صفحه سمت راست توجه می کند و سپس به بالای صفحه سمت چپ . در چیدمان خود یه این دو نکته توجه داشته باشید.

4)    توجه به عکس های منو :

عکس های منو نقش مهمی در انتخاب غذا دارد ، حتما در کنار غذاهایی که به تازگی به منو اضافه کرده اید ، عکس مربوطه به غذا نیز در کنار اضافه کنید تا مشتری از شکل ظاهری و ترکیبات آن آشنا شود.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :